laupäev, 15. oktoober 2016

Kogemused Oriflamega

Olen nii 3-4 kuud kasutanud Wellness vitamiine. Teadlikult tarbisin toidulisandeid vaid raseduse ajal, lapsepõlvest mäletan veel vastiku maitsega kalaõli manustamist. Polnud mul erilist emotsiooni ja mõtlesin, et kui esimesel kuul midagi ei juhtu, siis edasi ei soetagi. Õnneks märkasin palju uusi pisikesi juukseid tukaosas tulemas ja küüned oleksid ka nagu tugevamad kui varem. Samas peab tõdema, et kui toitumine on käest ära, siis ega need lisandid eriti ei aita, pigem ikka kaks asja koostöös. Soovisin teha koormustesti, kuid ei jõudnud aega kirja panna õigel ajal ning tuleb kunagi peale 24h jooksu minna ja saada teada kõik näitajad. Saan võrrelda ja teha omad järeldused, kas d-vitamiini on keha rohkem omastanud ja kuidas on muude näitajatega seis. Tundub küll hetkel, et seis on tunduvalt parem ja toetab sportimist. Nohu ja köha pole mind külastanud sel sügisel, kuigi haigeid inimesi käib poes väga sageli.

Lisaks meeldib mulle see, et ühes pakikeses on 3 erinevat vitamiini. Üks pakike sisaldab: 2 Omega 3 kalaõli kapslit, 1 Swedish Beauty Plus ilukompleksi kapslit (astaksantiin ja mustikaekstrakt), 1 Multivitamin & Mineral tabletti naistele. Seega hind tuleb üpris mõistlik ühe kapsli kohta. Eraldi kõiki erinevaid soetates läheks tunduvalt kulukamaks.

Samuti olen kasutanud Natural Balance vanillimaitselist kokteili. Sain proovida ja esimene kogemus oli kehv. Tundus pulbrine ja kuidagi vastumeelne. Kuna katsetasin kodus lõpuks erinevaid variante, siis piimaga oli täitsa hea. Võttis magusaisu ära ja tundsin end energilisemana. Järgmise paki julgesin ise tellida ega pidanud kahetsema. Vahepealadena oli kiire ja mugav asendus. Minu jaoks oli meeldivalt magus. Annab jaksu juurde kui järjepidevalt kasutada. Paljud teevad smuutisid sellega ja kiidavad. Hetkel katsetab vend kokteili ja loodetavasti saan tagasisidet. Tundub, et tema eesmärgiks on lihast kasvatada.

Oriflame kohtumisõhtul Tartus oli võimalik kuulata ja rääkida oma lugusid kaalu ning üldiselt toitumise teemadel. Väga populaarne oli keha kaaluda ja hiljem analüüsida kõiki näitajaid. Hea võimalus oli ja kurb, et kõik huvilised ei jõudnud sellest osa saama. Mis mulle eriliselt meeldis oli see, et sellel kohtumisõhtul olid äärmiselt positiivsed inimesed. Toetavad, andsid nõu ja arutlesid oma tervise ja elu teemadel. Mingit "sa pead nüüd liituma ja kõike tellima" ei toimunud. Seega kui on huvi, siis järgmisel korral soovitan tulla ja lobiseda toredate inimestega, saab teada uusi fakte ja hoolida tervisest ja heaolust üldiselt.

Mina tundsin igatahes head energiat ja nägin säravaid naisi, kes soovivad terved ja elurõõmsad välja näha.
Nii maitsev kokteil!
Soovin edaspidigi sportliku ja tervisliku eluviisi edendamist!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar