kolmapäev, 19. oktoober 2016

Ja kohe-kohe ma lendangi...

Euroopa meistrivõistlused- kõlab hirmuäratavalt. Minusugune tavaline noor naine, vaid ühe ultrakogemusega ja juba katsetamas uusi radu. Kindlasti saan palju õppida ja püüan anda endast parima. Seekord siis juba veidi mõistlikumalt alustades ja lootusega, et joosta saab stabiilselt. Vähemalt teooria on paigas ja nõuandeid olen ka kuulama hakanud. Varem ikka koguaeg arvasin, et olen ise tark ja loogiline- noor ja rumal hoopis, aga õnneks õppimisvõimeline.

 Täna öösel sõidan lennujaama poole ja reis Prantsusmaa poole saab alguse. Tegelikult olen juba ette ära kartnud kõik asjad ja loodan, et kõik sujub nii nagu plaanis. Siin peab tänusõnu treeneri poole saatma, sest olen enda küsimustele vastused saanud. Aitäh!

Kohver on koos ja üldse ei tea, kas neid asju kaasas on vähe või liiga palju. Mida veel vaja võib minna? Kas eelnevate päevade lõunauned taastavad unevõla? Kas ma suudan mitte ülemõelda?

Igatahes olen valmis uut kogemust omandama ja oodanud olen ju päris pikalt. Järgmisel korral postitus kui jooks on läbitud ja siis saan juba analüüsida kuidas läks ja tingimata pean rahul olema. Kõik toetajad võtaks kaasa kui vaid võimalik oleks, hetkel peate leppima kohaga minu mõtetes.

Lähen ja naudin!

viide

6 kommentaari:

 1. kerget jalga või mai teagi mida soovima peaks :) edu ja tubli oled nagunii :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan!
   Kõik soovid annavad jõudu juurde ☺

   Kustuta
 2. Tee oma asja. Sa oled nii kange tädi, et hoolimata tulemusest tean alati, et sa teed nii palju, kui parasjagu sinu võimuses. Naudi kõike seda. See on sinu aeg. Mina hoian pöidlaid ja katsun ennast olukorraga kursis hoida.
  Mõnusat esimest lennureisi! Juhhhuuu!

  VastaKustuta
 3. Ma olen ka mõtetes sinuga ja sul läheb kindlasti vägaväga hästi! :) Hoian pöialt ja ootan juba seda infot, et kuidas läks! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! :)
   Minagi sooviks teada, kuidas lõpuks kõik välja tuleb.

   Kustuta