pühapäev, 21. august 2016

Tartu Suvejooks 2016 ja 10 km

20.08. 2016

Olin mõelnud, et sellel rajal soovin oma isiklikku 10 km rekordit parandada. Uskusin, et kõik on tehtav ja olin valmis. Loomulikult tegin sooja ja kiirendused ja muud harjutused, mis kavas kirjas. Tunne oli hea, kuid jooksmise jaoks liiga kuum, keha oli harjunud juba vihma ja jahedaga.

Reipalt starti ja teadsin, et alguses tuleb end tagasi hoida. Lasin palju rahvast mööda endast ja püüdsin oma tempot hoida, siiski veeresin veidike liiga kiiresti ja peale 5 km tundsin, et ei tule täna see rekord, lihtsalt ei jõudnud ja hakkasin nautima jooksu...väike lootus veel oli, et peale veepunkti tuleb taas hea tunne ja samm läheb kergemaks, kuid see lootus kustus üsna pea. Võtsin madalama eesmärgi liikuda mõõduka tempoga lõppu ja veidi mossitada ning siis juba pettumus maha pesta veega. Õnneks tuju parandas lõpuspurt, sest see mul vahel ikka õnnestub. Sportfotos võib mu pingutusi ja päikese käes piinelnud nägu vaadata.

Aeg tuli 52:15.03
Koht 123 (496 tulemuse seast)
Koht naiste seas 26 (291 naist)

Nüüd kui vaadata, siis esipooles ja arenguruumi on ka.

Kui medal sai kaela, siis ei tekkinud erilist tunnet, sest oma eesmärki, mis mõeldud sai ei suutnud täita. Mõtted olid kolimise ja kõige muuga seotud. Tore oli veel jooksusõpradega vestelda ja järele jäänud vaba päeva nautida.

Nii need lühikokkuvõtted siia blogisse said, võiks ju põhjalikumalt, kuid kasutan oma lühikest aega, et veidigi emotsioone ja mälestusi jäädvustada.

2 kommentaari:

 1. Ma olen rahul, et nii paljugi saab :) Kasvõi lühikokkuvõtted. Tänkju! Vaatasin su higistava näo ka üle. Kaunis keha, naine! ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Keha ei tohtinud vaadata, aitäh! :D
   Siis on hästi, et rahul oled. Ma juba ootan kuna jooksjajalad ilmutavad end.

   Kustuta