kolmapäev, 31. august 2016

Oriflame tooted, mis mulle sobivad

Ida-Virumaa heade jooksude sarja ajal on raja ääres olnud sageli ka Oriflame telk ja sealsed positiivsed naised. Meelelahutust on leidunud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kuna midagi kaotada ei olnud ja võita oli mugavus ja kiirus ning toetavad tooted, siis liitusin isegi kliendiks. Kohustust tellida ei olnud ja see jättis hea mulje. Tavaliselt selline "telli meilt, me oleme parimad" hüüdlausetega turundus mind ei tõmba. Otsustasin tellida katsetuseks vitamiinid, sest paki hind on üpris soodne. Sisaldab multivitamiini ja mineraalainete tabletti, ilukompleksi kapslit ja kahte Omega-3 kalaõli kapslit. Eraldi näiteks apteegist ostes tuleks lausa mitu pakki osta ja hind kerkiks tunduvalt kõrgemaks. Käsil on juba teine kuu ja juuksed kasvavad kiiremini (uued pisikesed juuksed tukaosas), küüned on tugevamad kui enne. Üldse ei kiidaks ega telliks kui toitumist ei toetaks ja enesetunnet paremaks ei muudaks. Hommikurutiini üheks osaks on lausa muutunud. Usun, et ka vereproovi tehes oleks samuti näitajates muutus olemas paremuse suunas.


Kuna 24h jooksul oli raja ääres võimalik Oriflame batoonitükikesi suhu pista ja minu seedimisele nad sobisid ning magusalt šokolaadised olid ka, siis julgesin hiljem ka ise tellida lähimasse smartposti ja vahepalad tööle olid olemas. Oma pikad juuksed turgutasin elule Eleo juuksemaskiga ja juba peale esimest kasutuskorda oli kammitavus paranenud tunduvalt.

 

Sain võimaluse katsetada ka Natural Balance kokteili. See on toitaineteküllane vahepala, mis on rikas proteiinide, oomega 3 ja oomega 6 rasvhapete poolest ja on madala GI-ga. Looduslikud koostisained tagavad organismile optimaalsed toitained, aidates vähendada näljatunnet ja veresuhkru kõikumist. Patenteeritud koostis. Esialgu mulle üldse ei läinud selline pulbrijook peale ja proovinud olin seda segu õunamahlaga ning veega, siis pulbriterad häirisid. Iseenesest magus maitse meeldis. Kodus katsetasin erinevaid variante ja mulle meeldis kõige enam piimaga. Täitsa kokteil tuli välja, lisaks ka kasulik. Vahepeal olingi unustamas söömist, sest tööl oli kiire, kolimisega kiire ja hingetõmbeaeg puudus või ei osanud leida sellist aega, et kokata. Peale jooksu oli hea ja kiire variant kokteil valmis loksutada ja esimene suurem nälg sai leevendust. Usun, et minu magusaisu on tänu sellele tootele ka rahuldatud. Vähemalt poes ei sammu enam esimese asjana kommileti juurde uudistama ja võin ilma magusata koju minna. Nüüd saan vaikselt ka toitumise paika, sest kiiremad ajad on loodetavasti möödas.

Wellness tooteid soovitan kindlasti katsetada. Rohkem infot: http://ee.oriflame.com/wellness
 Aitäh Oriflame tiimile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar